دستگاه ساخته شده در فولاد ضد زنگ AISI 304. فیلتر تخلیه خرده نان در استیل ضدزنگ AISI 304. موتور / چاقوی اصلی انتقال مستقیم. کاملاً خود خاموش سیستم الکتریکی ولتاژ کم با سوئیچ اصلی به همراه دکمه های درایو و اضطراری. سوییچ محافظ محدود به خود دستگاه. تولید ساعتی تقریباً 200 کیلوگرم خرده نان برای چرخ بزرگ و تقریباً 50 کیلوگرم 50 برای یک خرده کوچک.

من نمی دانم که آشپزی آلمانی بیشتر از سایر مناطق از خرده نان استفاده می کند . اما به نظر می رسد که همیشه ما از آنها برای ساخت آنها از چرخ دستی آلمانی استفاده می کردیم. برای Schnitzel ، کوتلت ، Frikadellen و البته ، در کره نان تست شده برای یک گل کلم جالب توجه است.

در خانه ما هیچ نان هرگز دور ریخت. اگر غذا خوردن خیلی قدیمی بود ، مادر آن را در یک تابه فی می گذارد ، و آن را در فر می گذارد تا کاملاً خشک شود. (او اجاق گاز را روشن نکرد . نان فقط در آنجا خشک می شود زیرا جای خشک است.) وقتی تابه شروع به پر کردن کرد ، زمان استفاده از آنها بود!

وظیفه من تهیه نان خرده فروشی بود. چرخ دستی قدیمی را می کشیدم و آن را به لبه هیئت مدیره برش می کشیدم ، یک بشقاب را در زیر دهانه قرار می دهم تا خرده های آن را بگیرد و به کار بیاید. نان بی رنگ به بالا می رود ، و یک دسته درام که کمی شبیه به ریز گرد است به نظر می رسد. چرخ سبک قدیمی دارای یک بلوک چوبی در قسمت بالا بود تا به نان غذا کمک کند.

به محتوای سریع نگاه کنید

چرخ دستی آلمانی
    چرخ دستی های آلمانی پرنعمت
    نسخه های مدرن از چرخ دستی های آلمانی
    دستور العمل برای خرده گوشت خوک پخته (Panierte Schweinekoteletts)

چرخ دستی آلمانی

نان های قدیمی به آرد سوخاری تبدیل شده بودند و در روزهای موردعلاقه من ، آن خرده نان ها بر روی کوتلت (خرده گوشت خوک های نان) پخته شده بودند! MMmmmmm .

من عاشق استفاده از چرخ دستی بودم. بعضی از بچه ها دوست دارند با گلدان های چوبی با قاشق چوبی بشقاب بزنند . من دوست داشتم دسته را چرخانده و چرخ را نگاه کنم. دور و دور. البته ، من روش سخت را یاد گرفتم که چسباندن انگشت به بالا هنگام چرخاندن چرخ یک ایده بسیار بد بود .

مرجع معرفی و خرید دستگاه های آسیاب نان ,، ,های ,خرده ,چرخ ,دستی ,چرخ دستی ,خرده نان ,آن را ,را در ,از چرخمنبع

خرید یک دستگاه آسیاب مطمئن و با کیفیت

دستگاه آسیاب آرد و برنج

آسیاب های سنگ زنی و دستگاه های آسیاب سنگ

معرفی آسیاب سنگ

مشخصات

آخرین جستجو ها

اجناس فوق العاده دانستنیها کتابخانه دیجیتال شرکت پارسیان پترو صبا مرکز فروش پوستر سه بعدی لاکچری آموزش طراحی ارزان کده فارسی میتینگ تحقیق آمار و مدلسازی دبیرستان آذران فضانما|مبلمان اداری|پانل پی وی سی|سقف کاذب و دیوارپوش پی وی سی